Тяжка втрата!Ще не минуло і трьох років, як ти посміхався у стінах нашої школи! Чому війна забирає найсвітліших, найдобріших, найрозумніших? Вовчику, спочивай з миром!
Пам‘ятаємо!
PS. Інформаційний матеріал узято зі сторінки соціальної мережі Facebook Оксани Курлової.
Коментарі
Дописати коментар